- BUDAPEST
 - BUDAPEST KÖRNYÉKE
 - TOVÁBBI VÁROSOK
 - 
            
         
Jövő tavasszal nyithat a Corvin Gastro
	Az eddig elkészült épületek értéke a Corvin sétányon 109 milliárd forint, a teljes kiépítés 205 milliárdba kerül. A felépült irodák alapterülete 150 ezer négyzetméter, míg a program végén 2.800 lakás lesz a megújított területen.
	
	A teljes fejlesztési értékből a VIII. kerületi önkormányzat részesedése 10 milliárd forint, aminek 80 százaléka a mintegy 900 lebontott lakásban lakók elhelyezését szolgálta.
	
	A kereskedelmi területek a Corvin mozi mögött kezdődnek. A 60 ezer négyzetméteres fedett sétáló és bevásárló utca még 2007-ben a francia Klépierre tulajdonába került.
	
	A fedett utca utáni nyitott sétányt lakóépületek határolják, ezek földszintjén helyezkednek el a most bérletre kínált kereskedelmi területek. A vezérigazgató elmondta, hogy a bérlőkkel csak ősszel kötnek szerződést, amikor valamennyivel megállapodtak. A céljuk ugyan is az, hogy egy megfelelő összetételű vendéglátó komplexum jöjjön létre. Ezek körébe tartozik majd öt étterem, 2-3 kávézó, és kiegészítésképpen fűszerbolt, pék, hentes, de konyhai kiegészítőket árusító üzlet is.
	
	A fejlesztő-bérbeadó hozza létre az üzletek előtti teraszokat, és gondoskodik az őrzésről és a takarításról is. A nyitást jövő tavaszra tervezik.
- Indotek Group
 - Ismét világcéggel bővült a Terrapark bérlői köre
 - A CBRE az első ingatlan-tanácsadó a globális outsourcing-szolgáltatók között
 - Beemelték a TóPARK autópálya-csomópontjának hídszerkezetét
 - A BSR Centerbe költözött a Ricoh Hungary
 - Zöld nap a Corvin Sétányon!
 - Másfél év után ismét drágulnak az irodabérleti díjak Európában
 - Ingatlancsapda: Senki nem akar olcsón eladni - Mi várható?
 - Cushman and Wakefield ismét Business Superbrand
 - Növekvő ingatlanbefektetői érdeklődés - Miből lesz a kínálat?
 
Indotek Group
Az új generáció mindent megváltoztat! - A babzsáké a jövő?


