Nehéz idén a választás - Költözni vagy maradni érdemes?

Az irodapiac mutat már néhány növekedési jelet, de ez a kereslet még közel sem elég ahhoz, hogy helyre rázza a komoly problémákkal küzdő bukaresti irodapiacot, írja a Ziarul Financiar.

A jelenlegi kereslet a bukaresti irodapiacon nagyon alacsony ahhoz, hogy az üres területeket feltöltsék. A városban mért üresedési ráta már meghaladta a 20%-ot, és a tanácsadók arról számolnak be, hogy a Pipera nevű részén a városnak több irodaház is szinte teljesen üresen áll. A helyzet azonban a belvárosban sem sokkal jobb, jellemzően az új projektek esetében is szomorú bérbeadási adatokat látni.

A Primavera Development nevű fejlesztő cég már több mint egy éve próbál bérlőket csábítani a már átadott Piata Victoriei épületébe, a Search Corporation építés alatt álló Crystal Tower fejlesztésében pedig még szintén rengeteg kiadó terület van. Ezeken kívül pedig még több már átadott irodaházban is bőven találhatunk kiadó területeket.


Lakás és lakópark ajánló

K62 Residence Zugló

Kövér Lajos utca 62.

Royal Homes Lakópark

Borbás Vince sétány

Flóra lakópark

Zászlós utca 21.

Frangipani24

Frangepán utca 24.

Panoráma Lakópark Velence

Panoráma út 39.

KÖVESS MINKET









Lakás kereső