Átadták a Váci Greens irodakomplexum első épületét

Átadták a Váci Greens irodakomplexum „A” épületét, mely összesen közel 15.700 négyzetméternyi irodaterületet kínál 6 szinten.

A Váci Greens a 2010-2013-as időszak egyik legnagyobb budapesti ingatlan-beruházása. A fejlesztést az Atenor Group közvetlenül saját forrásból finanszírozza.  Az irodakomplexum a budapesti irodafejlesztések közül elsőként nyerte el a BREEAM „Excellent” minősítést 2011-ben. A Váci Greens minden szintje nagyméretű és hatékony irodakialakítást tesz lehetővé, világszínvonalú munkakörnyezettel, vonzó bérleti konstrukcióval és alacsony üzemeltetési költségekkel. Az újonnan megnyitott irodaház már két bérlővel írt alá bérleti szerződést. A Sykes ügyfélkapcsolati szolgáltató, a nyár folyamán költözik a Váci Greensbe, ahol egy teljes szintet, 2125 négyzetmétert bérel. Az Enterprise Group a magyar piac egyik vezető informatikai és infokommunikációs rendszerintegrátora az ősz folyamán érkezik a Váci út legújabb irodaházába, mintegy 1400 négyzetméternyi területet vesz igénybe. A Váci Greens vagyonkezelői tenderét a BNP Paribas Real Estate Hugary , míg az üzemeltetői tenderét a Honeywell nyerte el. Az épület földszintjén étterem szolgálja majd a bérlők kényelmét, melynek kialakítása az Art Concept segítségével megkezdődött.

 

 A Váci úti „irodafolyosó” még mindig a legkeresettebb terület a budapesti irodaingatlan piacon. Népszerűségének egyik oka a belváros közelsége, valamint a rendkívül versenyképes bérleti konstrukciók. Az „A” kategóriás  Váci Greens irodaház az M3-as metró  Forgách utcai és a Gyöngyösi utcai megállója között fekszik,  sétatávolságra a Duna Plaza bevásárlóközponttól. Az épület 6 irodai szinttel, és 3 szintes mélygarázzsal rendelkezik. A jó tömegközlekedés, és a közelben működő bevásárló és szolgáltató központok kényelmes munkakörnyezettel kecsegtetik a Váci Greens bérlőit.

 

Borbély Zoltán, az Atenor projektigazgatója elmondta: „Köszönhetően a XIII. kerülettel való kiváló együttműködésnek, a Váci Greens ergonómiáját folyamatosan az aktuális irodapiaci igényekre szabhattuk. Biztos vagyok benne, hogy egy rendkívül innovatív, a jövőben kifejezetten sikeres irodaház jelent meg ma a piacon, ahol a bérlők jól érzik majd magukat.”

Forrás: IngatlanHírek.hu

Lakás és lakópark ajánló

Bauer Residence

Bauer Sándor u. 3.

Boróka Park

Vályogvető utca

Dunaliget lakópark

Jégmadár utca 2.

Flóra lakópark

Zászlós utca 21.

Tópark

Sasbérc út 1.

NOVUS Házak Biatorbágy

Ohmüllner Márton sétány

KÖVESS MINKET









Lakás kereső