Reménykedhet az építőipar, hogy jobb lesz

A munkahelyek megtartása és a foglalkoztatás javítása érdekében fejlesztésekre, beruházásokra van szükség az építőiparban – jelentette ki Czomba Sándor, a Nemzetgazdasági Minisztérium foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkára kedden Szegeden.

A magyar kormány egyik legfontosabb feladata, hogy 2013-ban olyan hazai és uniós beruházásösztönző forrásokat találjon, amelyek kimozdíthatják a holtpontról az építőipart, és ezen a területen is számottevő javulással kecsegtethetnek - mondta a politikus a Clean Star Complex Kft. munkahelyteremtő beruházása támogatási szerződésének aláírása alkalmából rendezett sajtótájékoztatón.

A hazai építőipar nem a virágkorát éli, az elmúlt években az ágazatban mintegy 20 ezer munkahely szűnt meg. Azon vállalkozások előtt azonban, amelyek a válságban is képesek talpon maradni és fejleszteni, a gondok elmúltával komoly lehetőségek nyílnak meg - hangsúlyozta az államtitkár.

Forrás: MTI

Lakás és lakópark ajánló

Csalogány 43

Csalogány utca 43

K62 Residence Zugló

Kövér Lajos utca 62.

ÓBUDA-TESTVÉRHEGY LAKÓKERT

Kocsis Sándor út

Green Court Residences

Taksony utca 9.

Rupphegyi Liget

Barackmag utca

Csillaghegy Residence

Szent István utca 85.

KÖVESS MINKET









Lakás kereső