CBRE: Három megbízást nyert a Volksbank Real Estate AG-től

A CE LAND Holding, mint az osztrák Volksbank Real Estate AG kizárólagos képviselője a CBRE-t bízta meg a Duna Office Center, a Dexagon Irodaház és a B52 Irodaház exkluzív bérbeadó ügynökségi feladataival.

A CE LAND által vagyonkezelt három jelentős irodaépületnek bérbeadó ügynöksége kizárólagos megbízás keretében 2012 októberétől a CBRE lett. Az épületek Budapest meghatározó alpiacainak modern ingatlanjai: a Duna Office Center a Váci úton, a Dexagon a Fehérvári úton, a B52 a Kálvin tér közelében található.

 

A magyar tulajdonú CE LAND cégcsoport sokrétű hazai, regionális és multinacionális ingatlan-szakmai tapasztalatának köszönhetően képes magas szinten tartani ingatlanpiaci szolgáltatásait. „Portfoliónk három épülete most a CBRE szakértőinek segítségével tölthet be meghatározó szerepet a budapesti irodapiacon. Hiszem, hogy együttműködésünk jelentős sikereket hoz a jövőben.” – mondta Széll Csaba, a CE LAND cégcsoport ügyvezető igazgatója.

 

„Mindhárom épület a bérelhető területek széles skálájával és versenyképes bérleti feltételeivel méltán számíthat a bérlők érdeklődésére, ráadásul remek megközelítésük révén mind a dolgozóknak, mind az üzleti partnereknek elsőrangú választás.” – nyilatkozta a megbízás kapcsán Konthur Adrienne, a CBRE magyarországi ügyvezető igazgatója.

Forrás: CBRE

Lakás és lakópark ajánló

Unipark46

Hajdú utca 46

Bauer Residence

Bauer Sándor u. 3.

Elite Park

Barázda utca

Westfalia

Lőportár utca 1.

Ha11er

Haller utca 11.

Lőportár u. 9.

Lőportár u. 9.

KÖVESS MINKET









Lakás kereső